cze 06 2019

Przygody wesołej rodzinki- wyniki konkursów

konkurs plakatDziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach: literackim i plastycznym p.t. „Przygoda wesołej rodzinki”. Informujemy, że uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019r. o godz. 17.00, w Bibliotece przy ul. Frankowskiego 3, podczas organizowanej Nocy bibliotek. Uroczystość uświetni spektakl „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Teatru Rozmaitości „Gwitajcie” ze Szczecina.

Decyzją Jury laureatami w konkursie plastycznym zostali:
Alicja Czugała; Julia Leszczyńska, Ryszard Wojtaszewski; Lena Urbaniak; Hubert Grajek; Oliwia Nogano; Amelia Nowak; Oliwier Krasowski; Przemysław Jóźwicki; Matylda Sobolewska; Dawid Labudda.

W tegorocznej edycji konkursu literackiego, decyzją Jury nie przyznano tytułu „Dziecięcy Mistrz Pióra 2019 roku”. Jury wyróżniło prace : Dominiki Bodnar; Julii Mleczek; Mai Robaczyńskiej; Dominiki Puzio.

Laureatom gratulujemy!
Konkurs oraz spektakl dofinansowała Gmina Miasto Kołobrzeg ze środków MPPiRPA.