Kwi 29 2019

Konkursy dla dzieci – Uwaga! Przedłużamy termin do 24.05.2019

konkurs plakatMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów kołobrzeskich szkół podstawowych do udziału w konkursach: literackim i plastycznym p.t. „Przygoda wesołej rodzinki”.

Zadaniem uczestników konkursu literackiego z klas V-VIII jest napisanie opowiadania o rodzinnej przygodzie. Autor może odstąpić od prawdy, dając ujście swej fantazji i marzeniom.
Praca powinna składać się z tekstu o objętości do 2 stron w formacie A4. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe. Zwycięzca otrzyma także, przyznawany, honorowy tytuł „Dziecięcy Mistrz Pióra 2019”.

Młodsze dzieci, z klas I-IV, mogą wziąć udział w konkursie plastycznym. Praca na temat rodziny powinna być inspirowana dowolnie wybraną książką i należy ją wykonać na kartce formatu A3. Na odwrocie, uczestnik powinien podać tytuł wybranej książki.

Szczegółowych informacji na temat konkursów udziela Biblioteka Dziecięca ul. Brzozowa 9a w Kołobrzegu. Regulaminy dostępne są na stronie www.biblioteka.kolobrzeg.pl. Termin nadsyłania prac został przedłużony i upływa 24.05.2019 r.

Regulaminy:

Regulamin konkursu plastycznego