maj 31 2022

Warsztaty „Narzędzia Wokalisty”

Warsztat grupowy "Narzędzia wokalisty"Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu wraz ze Studiem Wokalnym Karoliny Krystyny Żuk mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w warsztatach „Narzędzia Wokalisty”.
Jest to dobre wprowadzenie do pracy nad głosem dla początkujących wokalistów, jak i utrwalenie wiedzy dla osób już śpiewających od jakiegoś czasu.

Co będzie na szkoleniu:

• ćwiczenia oddechowe, dykcyjne i melodyczne
  • wybrane zagadnienia teoretyczne z emisji głosu

Tematy, które będą poruszane:

• jak sprawić by śpiewać świadomie i zacząć kontrolować swój głos
  • jak reagować na problemy związane z dolegliwościami głosowymi
  • jakie warsztaty czy nauczycieli/trenerów powinniśmy wybierać?
  • jak dobrać dla siebie odpowiednie ćwiczenia emisyjne?
  • o co chodzi z prawidłowym oddechem i co to za zwierz którego nie widać a zwą go „Przepona”?
  • dlaczego śpiewamy całym ciałem?
  • ciało, emocje, a głos

Plan warsztatów:
17.00-18.30 teoria – warsztat grupowy „Narzędzia wokalisty” – Karolina Żuk
10.00 -10.45 -warsztat grupowy „Narzędzia wokalisty” – Karolina Żuk
10.45 -11.30 – moje ciało – mój głos / rozgrzewka- Monika Dziedzic
11.30-12.00 przerwa
12.00 do 15.30 zajęcia indywidualne
16.00 kameralny koncert w gronie warsztatowiczów.
pod numerem telefonu: 501988332
lub adresem mailowym: zuk-karolina@wp.pl
CENA ZAJĘĆ :
Całkowity koszt to 230 zł od osoby
MIEJSCE ZAJĘĆ: Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Kołobrzegu
TERMIN: 10-11 czerwca
Prowadzący warsztaty:
Karolina Krystyna Żuk
Trener wokalny i rehabilitantka głosu , aktorka, wokalistka, uczestniczka show TVP „The Voice of Poland” w drużynie Marka Piekarczyka oraz „Bitwa na głosy” w drużynie Maćka Miecznikowskiego. Jest absolwentką Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Nominowana przez Akademię Fonograficzną do prestiżowej nagrody FRYDERYKA za jeden z projektów muzycznych, w którym brała udział. Przez 8 lat wokalistka zespołu folkowo – rockowego Rzepczyno, przez 5 lat chórzystka w zespole Ich Troje.. Od 4 lat jest certyfikowany nauczyciel Stowarzyszenia Nauczycielskiego Natural Voice Perfection w Krakowie, gdzie na bieżąco poszerza swoją wiedzę na temat prawidłowej emisji oraz rehabilitacji głosu.uczestniczka
wielu szkoleń wokalnych u takich pedagogów jak prof. Krzysztof
Izdebski (USA), Anna-Maria Hefele (Deu) Kevin Mahogany (USA) , prof.
Sonia Lachowolska, dr. Danuta Sandecka, Elżbieta Zapędowska, Anna
Serafińska, Jerzy Wolniak oraz Ilter Denizoglu (Tur) u którego
ukończyła szkolenie upoważniające do pracy techniką Doctor Vox.
Monika Dziedzic – animatorka kultury, choreoterapeutka. Niezmiennie zafascynowana ruchem i możliwościami, jakie daje pogłębiona świadomość pracy z ciałem. Ukończyła szereg kursów i szkoleń i wciąż zdobywa praktyczne doświadczenie z zakresu terapii tańcem i ruchem, choreoterapii, muzykoterapii, arteterapii oraz analizy ruchu.