paź 21 2024

IV Festiwal Życzliwej Uważności

Festiwal Życzliwej UważnościJuż 24 października (czwartek) o godzinie 17:00 w Bibliotece Ogrody przy ul. Żółkiewskiego 6 zapraszamy na IV Festiwal Życzliwej Uważności – wyjątkowe wydarzenie, które promuje uważne podejście do życia oraz budowanie pozytywnych relacji.

Tegoroczna edycja Festiwalu oferuje wiele inspirujących aktywności, które pomogą Wam odnaleźć radość w codzienności. Wspólnie nauczymy się, jak radzić sobie z nudą oraz odkryjemy tajniki zdrowego gotowania, poznając przepisy na pyszne i zdrowe posiłki, które wspierają nasze dobre samopoczucie.
Jednym z wyjątkowych punktów programu będą rozmowy o terapeutycznym wpływie zwierząt na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Zastanowimy się, jak nasi czworonożni przyjaciele mogą wspierać nas w trudnych chwilach.

Dla miłośników sztuki przygotowaliśmy również warsztaty z malowania intuicyjnego, które pozwolą Wam na swobodne wyrażenie siebie w sposób kreatywny i spontaniczny, niezależnie od poziomu doświadczenia artystycznego. To znakomita okazja, aby odkryć w sobie twórczą duszę i spędzić czas w gronie życzliwych osób.

Festiwal to idealna przestrzeń do spotkań, inspirujących rozmów, warsztatów i wspólnego spędzania czasu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, a Biblioteka Ogrody jest miejscem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych.

Zaprasza Małgorzata Maj, pełnomocnik prezydenta ds. równego traktowania i ds. osób niepełnosprawnych oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu.

Do zobaczenia na Festiwalu.

Razem twórzmy przestrzeń pełną życzliwości i uważności.