lut 08 2017

Książka miesiąca IBUK Libra

Ibuk książka miesiącaW ramach akcji „Prezent od IBUK Libra”, proponujemy książkę Daniela Lewczuka, Andrzeja Gondka, Marka Wikiera – Wielki pustynny szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.

Autorzy to pierwsi Polacy, którzy ukończyli cykl 4 Deserts Grand Slam. Nie tylko przebiegli 1000 km przez pustynie, zamykając symboliczną pętlę wokół Ziemi. Kończąc jeden z najtrudniejszych wieloetapowych, ekstremalnych ultrabiegów świata, weszli do elitarnego grona Grand Slam – wielkoszlemowego, czyli znaleźli się w międzynarodowej grupie 47 biegaczy, którzy skompletowali medale uczestnictwa w czterech biegach w jeden rok – Sahara Race, Gobi March, Atacama Crossing i The Last Desert.

To książka, w której znajdziemy nie tylko relację z biegu przez cztery pustynie. To książka o walce z bólem fizycznym i psychicznym, o pokonywaniu własnych słabości i niezwykle silnej determinacji.

Zachęcamy do lektury!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający dostęp do książek elektronicznych w domu (lub bibliotece) należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.