kwi 03 2017

Książka miesiąca IBUK Libra

Książka miesiąca Ibuk LibraW ramach akcji „Prezent od IBUK Libra”, proponujemy książkę Arlety Bojke –Władimir Putin. Wywiad, którego nie było.

To reportaże dziennikarki, która była w samym sercu wydarzeń. To relacje z rosyjskiej operacji przejęcia Krymu i zaogniania się konfliktu w Donbasie niemal godzina po godzinie, ze szczegółami, na które nie było miejsca w telewizyjnych relacjach. To przeciwnicy i zwolennicy rosyjskiego prezydenta widziani oczami reporterki, która rozmawiała z nimi setki razy i próbowała zrozumieć racje każdej ze stron. To opis Rosji, która chce widzieć swoją historię jako wielką i wspaniałą bez ciemnych kart, ale też Rosji, której nie da się nie kochać. To analiza słów i działań Władimira Putina, zwieńczona pytaniami, które jednemu z najbardziej wpływowych ludzi świata warto by zadać.

Zachęcamy do lektury!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający dostęp do książek elektronicznych w domu (lub bibliotece) należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.