paź 19 2017

Inauguracja Kołobrzeskiego Festiwalu Książki

Festiwal Książki Barbara Szczepańska Poetycko i śpiewająco zainaugurowano 19 listopada 2017r. czwarty już, Kołobrzeski Festiwal Książki. Pierwszym gościem festiwalowych imprez promujących książki, który spotkał się z najmłodszymi czytelnikami Biblioteki Miejskiej była Barbara Szczepańska ps. „Judyta”. Poetka, piosenkarka, autorka tekstów piosenek i sztuk teatralnych nie tylko czytała, swoje zabawne wiesze napisane dla dzieci „O tym jak to pies zapowiadał pogodę”, czy „Krowa w klinice piękności”, ale też dała się namówić do zaśpiewania jednej ze swoich autorskich piosenek z musicalu „Kot, pies i jazz”. Najmłodsi, w ramach festiwalowych imprez obejrzą jeszcze spektakl Teatru Rozmaitości „Gwitajcie”, spotkają się z pisarką Anną Czerwińską-Rydel oraz wezmą udział w licznych zajęciach bibliotecznych, których tematem będzie „Kolorowa jesień”. Zapraszamy.