lis 08 2017

Książka miesiąca IBUK Libra

Książka miesiąca IBUK LibraW ramach akcji „Prezent od IBUK Libra”, proponujemy książkę Mózg 41 największych mitów, autorstwa Christiana Jarretta

Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?
Czy to prawda, że za doświadczenia religijne odpowiadają płaty skroniowe?
Czy mózg naprawdę działa jak komputer?
Czy to prawda, że im większy mózg, tym mądrzejszy jego właściciel?
Czy rzeczywiście korzystanie z internetu nas ogłupia?

Christian Jarrett mistrzowsko rozprawia się z najbardziej rozpowszechnionymi mitami na temat budowy i funkcjonowania mózgu oraz w przystępny sposób pokazuje aktualny stan wiedzy i badań. Dzięki tej książce nauczysz się krytycznie czytać sensacyjne prasowe doniesienia.
Jeśli wierzysz, że wykorzystujemy tylko 10% możliwości naszego mózgu,
koniecznie sięgnij po tę książkę!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający dostęp do książek elektronicznych w domu należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.