sty 23 2018

Spektakl teatralny

Spektakl dla dzieciSzukanie Białego Królika w kamizelce, rozmowa z ekscentrycznym i szczekającym Kotem Dziwakiem oraz „obłąkana” herbatka z Kapelusznikiem, to tylko niektóre, z osobliwych przygód Alicji w Krainie Czarów, opowiedzianych dzieciom podczas spektaklu w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek.

W interaktywnym przedstawieniu, ciekawa świata Alicja podróżowała w głąb wyobraźni. Nikogo z małych widzów nie zdziwiły słowne potyczki i nielogiczne zagadki Kapelusznika, ani też zadziwiająca gra w krykieta z użyciem „żywych”, choć w tym przypadku maskotkowych postaci, flaminga i jeża. W krainie fantazji wszystko jest przecież możliwe i każde dziecko wie, że ten zaczarowany świat może być tylko snem.

Spektakl zorganizowany w ramach ferii zimowych przez Bibliotekę Miejską, dofinansowała Gmina Miasto Kołobrzeg w ramach środków MPPiRPA.