sie 16 2018

Nowe horyzonty ekonomicznego myślenia +55

Plakat Nowe Horyzonty Ekonomicznego Myślenia 55+Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu rozpoczyna projekt Nowe horyzonty ekonomicznego myślenia +55.

Program, skierowany do osób po 55 roku życia, realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Projekt przewiduje warsztaty interaktywne, wykłady, wycieczki związane z edukacją finansową.

Udział w programie zapewnia wzrost wiedzy i umiejętności w zakresie finansów, ale też rozszerzanie procesu edukacji o szereg dodatkowych inicjatyw poszerzających horyzonty poznawcze i potencjał uczestników projektu (nabywanie wiedzy oraz umiejętności korzystania z nowych technologii, w tym obsługi komputera i internetu).

Termin realizacji: 21 sierpnia – 31 października 2018 r.

Informacja, zapisy: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Jana Frankowskiego 3 (II piętro), telefon 94 352 28 70 (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9.00 – 13.00