lip 01 2019

Książka miesiąca IBUK Libra

Ibuk Libra książka miesiącaNa dobry początek lata lektura o wpływie otoczenia na nasze działanie i myślenie. W lipcu prezentem od IBUKA Libra jest książka Siła innych autorstwa Michaela Bonda.

Jeżeli nawet wydaje się nam, że mamy decydujący wpływ na to, co dzieje się wokół, przez większość czasu jest dokładnie odwrotnie. Jesteśmy poddawani manipulacji niemal w każdej sferze życia.

Przez lata psychologom udało się odkryć, dlaczego i w jaki sposób nasza wrodzona umiejętność funkcjonowania w społeczeństwie ma ogromny wpływ na sposób naszego myślenia, zachowania, napędza nas do zdobywania szczytów, osiągania sukcesów, a z drugiej strony do bezmyślnego okrucieństwa.
W tej wciągającej książce Michael Bond bada najnowsze przełomy w psychologii społecznej i pokazuje, w jaki sposób uczyć się myślenia grupowego, budować lepszą pracę zespołową, identyfikować wspólne cele, stać się bardziej etycznymi i przetrwać momenty, kiedy nie ma się wsparcia grupy.
Ta niezwykła mieszkanka teorii ewolucyjnej, nauki o behawioryzmie i studium przypadku nauczy cię, jak w pełni wykorzystać ducha zespołowości.

Książka dostępna jest w darmowym dostępie do 31 lipca 2019 r.

Zachęcamy do lektury!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający bezpłatny dostęp do książek elektronicznych w domu należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.