paź 01 2019

Książka miesiąca IBUK Libra

Ibuk Libra książka miesiącaNa początek roku akademickiego IBUK Libra proponuje książkę „Kultura akademicka. Koniec utopii?„, autorstwa prof. Łukasza Sułkowskiego.

Autor od lat obserwuje i analizuje kluczowe zmiany w zarządzaniu uczelnią. W swojej książce krok po kroku analizuje istotne obszary wpływające na całą społeczność akademicką, od studentów, przez naukowców, po administrację rozwijającą kierunki zmian systemowych. Książka choć ukazała się przed wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0, to wciąż w interesujący sposób pokazuje wyzwania, przed którymi stoją uczelnie.

Jest to ciekawa, inspirująca i wartościowa lektura dla szerokiego kręgu czytelników, nie tylko dla osób funkcyjnych (m.in. władze dziekańskie i rektorskie) w polskich uczelniach, ale także dla każdego, kto należy do społeczności akademickiej.
dr hab. Krzysztof Wach, prof. UEK.

Książka dostępna jest w darmowym dostępie do 31 października 2019 r.

Zachęcamy do lektury!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający bezpłatny dostęp do książek elektronicznych w domu należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.