«

»

mar 06 2020

Wieczór z Tomaszem Bednarkiem

Wieczór z Tomaszem Bednarkiem„Statystyka. Na 100 mężczyzn przypada 106 kobiet. Istny… raj dla facetów! Nie tylko brunetki, blondynki- jak śpiewał mistrz – ale i różne inne. Ulubiony typ, to panie w urzędzie – witają, uśmiechają się, robią kawę i co najważniejsze, rozwiązują problemy… Są też matki, żony i … – nie, nie, tymi niech się zajmie dziennikarstwo śledcze…”
Taka męska i pełna humoru szczerość o kobietach, w wykonaniu aktora Tomasza Bednarka, bawiła publiczność podczas bibliotecznej inauguracji kołobrzeskich obchodów Dnia Kobiet.
Oberwało się też facetom, nie wyłączając aktora. Tomasz Bednarek w „Klanie”
– ten sam serial, ta sama rola, już od 23 lat!? No cóż, ma to swoje blaski i cienie… z uśmiechem skomentował takie zaszufladkowanie aktor. Nie jest to jedyne moje zajęcie. Gram też inne role teatralne i filmowe, jest prezenterka, dubbing i prowadzenie programów telewizyjnych – polecam „Zakochaj się w Polsce” i jego piękny – kołobrzeski odcinek…

Dzień Kobiet świętem jest i basta! Były więc i autorskie życzenia Tomasza Bednarka
„Jesteś kobietą, światłem jesteś. Gdy ciebie nie ma, do celu dojść nie mogę. Chcę, byś zawsze przy mnie była, ale… żebyś mi po oczach nie świeciła”

%d bloggers like this: