lut 08 2021

Zbiórka na rzecz Schroniska REKS

Zbiórka na rzecz Schroniska „REKS”Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima zorganizowała zbiórkę na rzecz Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt REKS w Kołobrzegu. Od 3 do 15 lutego 2021 roku trwała akcja „Fajna fota od kota” pod hasłem „Rozsiewaj dobroć”. Zbiórkę publiczną w formie datków pieniężnych na rzecz Schroniska (Nr zbiórki : 2018/2947/OR, Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Schroniska dla Zwierząt w Kołobrzegu REKS) prowadzili pracownicy Biblioteki w placówkach przy ulicy: Frankowskiego 3, Brzozowej 9a, Arciszewskiego 4a/2, Czarnieckiego 5 F/1. Zebrano 760,58 zł. Dostaliśmy również bardzo dużo kocy, materace, budki, zabawki, smycze i inne akcesoria dla zwierząt. Mamy nadzieję na dalszą współpracę ze Schroniskiem i innymi organizacjami, o czym będziemy informować na naszym fanpage’ u.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przekazania darów przez Miejską Bibliotekę Publiczną.