maj 13 2021

Tydzień Bibliotek

HerstorieOd 8 do 15 maja trwa Tydzień Bibliotek.
Tegorocznym hasłem wydarzenia jest „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Jest ono wielowątkowe i wieloznaczne.
„Wyrażenie „Znajdziesz mnie w bibliotece”, ma w sobie jakiś rodzaj intymności, osobistego przeżycia, wręcz w sposób naturalny przywołuje obrazy bohaterów książek, filmów, piosenek, którzy biegną w to jedno jedyne miejsce, gdzie mogą odnaleźć, spotkać, przyjaciela, przyjaciółkę, gdzie czeka na nich ktoś ważny, najważniejszy w określonej chwili, może nawet przygoda, albo miłość życia.”
Z tej okazji pragniemy Państwu przedstawić Naszych przodowników pracy z zupełnie innej strony, zza kulis, przełamując obraz bibliotekarza z okularami na nosie pilnującego ciszy. Poznacie Nasze czytelnicze preferencje, zainteresowania, ulubione książki i plany na przyszłość.
Więcej informacji znajdą Państwo na naszym Facebooku.