«

»

wrz 22 2021

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKKPo wakacyjnej przerwie, 22 września 2021 roku, w przearanżowanym wnętrzu Czytelni Prasy w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu, Członkowie działającego od 14 lat Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawiali o powieści „Plaża w słoiku po kiszonych ogórkach” Joanny Fabickiej. Autorka, prywatnie żona reżysera Sławomira Fabickiego, pracowała przy montażu filmu w reżyserii jej męża „Męska sprawa”. Film ten był w 2002 roku nominowany do nagrody Oskara w kategorii krótkometrażowy film dokumentalny. Czytelnicy rozmawiali również o książkach ze ścisłej siódemki autorów nominowanych do Nagrody Literackiej Nike i wypożyczyli do przeczytania egzemplarze dostępne w Bibliotece.

Zapraszamy na następne spotkanie DKK, które planowane jest 13 października 2021 w Czytelni Prasy znajdującej się na parterze MBP na ul. Jana Frankowskiego 3. Omówimy książkę Marty Knopik „Czarne miasto”. Egzemplarze do przeczytania (w miarę dostępności, gdyż wszystkie egzemplarze zostały wypożyczone podczas spotkania) znajdują się w Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a (telefon 943523004). Kontakt mailowy dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki oraz Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.

%d bloggers like this: