lis 10 2021

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKK dla dorosłychCzytelnicy z Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu, 10 listopada 2021 spotkali się w Bibliotece, by podzielić się wrażeniami po przeczytaniu powieści „Prokurator”, której autorką jest pochodząca z Gliwic, polska prawniczka publikująca książki pod pseudonimem Paulina Świst. Dyskutowano również o „Zapiskach z wygnania” Sabiny Baral, na podstawie których Krystyna Janda wystąpi w listopadzie w Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta oraz o twórczości Joanna Bator. Tematem rozmowy była również literatura hiszpańska.

Następną omawianą książką podczas spotkania DKK 15 grudnia 2021 o godzinie 17:00 w Bibliotece przy ul. Frankowskiego 3 będzie „Co mówią kości” Sue Black. Egzemplarze do przeczytania znajdują się w Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a (w godzinach otwarcia Biblioteki). Kontakt telefoniczny: 943523004. Kontakt mailowy: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl