maj 11 2022

Spotkanie DKK

Spotkanie DKK dla dorosłychW Tygodniu Bibliotek, w środę 11 maja o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu przy ul. J. Frankowskiego 3 odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych poświęcone wymianie wrażeń po przeczytaniu „Myszy i ludzi” Johna Steinbecka.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w środę 08 czerwca 2022 o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu przy ul. J. Frankowskiego 3. Omawianą książką będzie „Matka Makryna” Jacka Dehnela.

Po egzemplarze do przeczytania przed dyskusją zapraszamy do Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a.

Kontakt telefoniczny: 94 35 230 04

e-mail: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki oraz Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0.