«

»

cze 07 2022

Eko festiwal „Między Mostami”

Eko festiwalZa Nami II Eko Festiwal „Między Mostami”, który odbywał się w dniach 4-5 czerwca w miłych okolicznościach przyrody.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pani Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Pani Monika Dziedzic – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu za możliwość zorganizowania tak wspaniałego eko wydarzenia, które łączy mieszkańców Kołobrzeg i okolic.

Przesyłamy specjalne podziękowania dla Agaty Maciejewskiej z Leśna Alchemia za wystąpienie „Jak to reko uczy być eko” oraz przeprowadzenie degustacji jadalnych kwiatów. Dziękujemy Ci za ogromną pomoc, za serdeczność, za pełen profesjonalizm i siłę spokoju, którą Nas zarażałaś.

Dziękujemy też całej ekipie przy Leśnej Alchemii i Kolorowy Kram – za kolorową i zdrową ofertę, ogromną pomoc, interesujące rozmowy i znamienite towarzystwo – jesteście wspaniali!

Pełne ciepła podziękowania przesyłamy także Katarzynie Mikulskiej – za czynny udział w całym festiwalu, ogromne zaangażowanie, profesjonalizm, cudowną energię, serdeczność i pokazanie Nam, że w naturze mamy wszystko – jedzenie, lekarstwa i, że wystarczy chcieć, by móc to zobaczyć i czerpać z bogactwa natury, której jesteśmy częścią.

Monice Wandzie Władzińskiej, Sylwii Kiljan-Rudowicz, Katarzynie Lesner i Adamowi Zbyrytowi dziękujemy za niesamowite, niezwykle edukacyjno-przyrodnicze spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”, które będzie można obejrzeć w całości na kanale Telewizji Kablowej Kołobrzeg.

Dziękujemy Adamowi Maciejewskiemu, Krzyśkowi Rudnickiemu, Damianowi Sikorze oraz Marcinowi Czelewicz z O’ Gry za niesamowite, pełne wrażeń gry planszowe i świetną atmosferę.

Pracownikom Schroniska za zaangażowanie, przyprowadzenie trzech kochanych rezydentów i promowanie adopcji tych cudownych zwierząt, które z utęsknieniem oczekują na swoją nową, kochającą rodzinę.

Dziękujemy za przybycie na Mikro forum organizacji ochrony przyrody:

  • Aleksandrze Kozieł-Klein, Naczelnikowi Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami w Kołobrzegu
  • Katarzynie Domańskiej, Naczelnikowi Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu
  • Monice Buśko-Kuś, Ogrodnikowi miejskiemu
  • Katarzynie Lesner wraz z wolontariuszką Mają z Fundacji dla dzikich zwierząt Larus
  • Pracownikom Schroniska dla zwierząt Reks w Kołobrzegu
  • Wandzie Władzińskiej ze stowarzyszenia (NIE) NASZE KOTY
  • Pani Basi Patruś z Wolontariusze dla bezdomnych zwierząt – Kołobrzeg
    oraz mediom: Telewizja Kablowa Kołobrzeg, MiastoKolobrzeg.pl, e-KG.pl, OK Kołobrzeg, Małgorzata Maj, i przede Wszystkim Wam – Naszym Czytelnikom, mieszkańcom

Widzimy się za rok!