mar 13 2023

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie - Marek StelarMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Markiem Stelarem, które odbędzie się 21.03.2023 o godzinie 17:00 w Brzozowym Zakątku przy ul. Brzozowej 9A.

Prowadzenie spotkania: Jarosław Miładowski

Darmowe wejściówki do odbioru w Beletrystyce przy ul. Brzozowej 9A od 13.03.23

Marek Stelar – rocznik 1976, z wykształcenia architekt, miłośnik muzyki rockowej i elektronicznej, kryminału i szeroko pojętej grozy w wydaniu literackim i filmowym. Uwielbia zwierzęta: wszystkie, które mają mniej niż osiem nóg. Rozdarty wewnętrznie konfliktem między przygnębiającym uczuciem zaniku wiary w ludzkość a desperacką nadzieją na istnienie jednostek moralnie doskonałych. „Szczeciner” silnie związany z przygranicznym regionem północno-zachodniego skraju Polski, zwłaszcza Puszczy Wkrzańskiej, Zalewu Szczecińskiego i pobrzeża Bałtyku po obu stronach granicy polsko-niemieckiej. Debiutował w 2015 roku powieścią „Rykoszet”. Od tej pory opublikował kilkanaście powieści kryminalnych, ale nie boi się też maczać palców w innych gatunkach, takich jak thriller, komedia kryminalna czy weird fiction.