wrz 25 2023

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke.Zapraszamy na rodzinne spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke.

Prowadzenie: Małgorzata Maj.

25.09.2023 (poniedziałek), g. 17.00, Biblioteka ul. Frankowskiego 3

Bezpłatne wejściówki dostępne w Czytelni Prasy, ul. Frankowskiego 3 oraz w Bibliotece Dziecięcej ul. Brzozowa 9a, od 16.09.2023r.

Zapraszamy rodziców z dziećmi.

Grzegorz Kasdepke (1972) – autor bestselerowych książek dla dzieci (w tym lektur szkolnych). Debiutował jako nastolatek w „Małej FANTASTYCE”, współpracował z „Polityką”, przez wiele lat był redaktorem naczelnym magazynu „Świerszczyk“. Jego serie o przygodach detektywa Pozytywki oraz bliźniaków Kuby i Buby skradły wiele czytelniczych serc. Laureat licznych nagród literackich i dziennikarskich m.in. Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za „Kacperiadę”(2002) oraz dwukrotnie Nagrody Edukacja XXI za książki „Co to znaczy…” (2003) oraz „Bon czy ton”(2004). Ambasador Polszczyzny i Kawaler Orderu Uśmiechu.