paź 03 2023

Dzień otwarty w Bibliotece

Dzień otwarty Biblioteka Ogrody7.10.2023 (sobota), ul. Żółkiewskiego 6

Startujemy – godz. 9:30 – joga, wspólne śniadanie, gry planszowe, warsztaty rodzinne, muzyka na żywo.

O godz. 13:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z kołobrzeżanką, kobietą wielu pasji – Elżbietą Downarowicz.

Wstęp wolny.

Zapraszamy naszych czytelników i wszystkich chętnych na Dzień Otwarty w Bibliotece Ogrody. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do spotkania się z naszymi sąsiadami, którzy jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić. Prócz obcowania z książkami, poprzez liczne atrakcje będziecie mogli zobaczyć i bezpośrednio doświadczyć tego, jak może wyglądać spędzanie czasu w naszej Bibliotece. Wyposażcie się w maty do ćwiczeń, puste żołądki i świetny humor – spotkajmy się i porozmawiajmy, bawmy się razem i uczmy się siebie nawzajem.