paź 11 2023

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKK dla dorosłychPo przeczytaniu książek Jacka Galińskiego, niektórzy czytelnicy mieli możliwość 11.10.2023 porozmawiania o perypetiach słynnej postaci literackiej z serii o Zofii Wilkońskiej, książce dla młodych czytelników „Pawełek i cała reszta” oraz o tegorocznej „Pod górkę”. Z tego przywileju skorzystali Czytelnicy z kołobrzeskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej i dyskutowali o twórczości autora, który potrafi wywołać zarówno dreszczyk, jak i uśmiech.

Na następne spotkanie DKK dla dorosłych połączone z wymianą wrażeń po przeczytaniu książki „Dziady i dybuki” Jarosława Kurskiego zapraszamy 22 listopada 2023 o godzinie 16:30 do Brzozowego Zakątka przy ul. Brzozowej 9a.

Egzemplarze w miarę dostępności znajdują się w Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a.
Kontakt telefoniczny: 943523004
Kontakt mailowy: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0