gru 16 2023

Teatr przy stoliku

Teatr przy stolikuŚwiąteczne spotkanie z naszymi sympatykami.

„Teatr przy stoliku” to propozycja, którą skierowaliśmy do naszych czytelników.

W sobotnie popołudnie nasi goście wysłuchali sztukę „Józef i Maria” autorstwa austriackiego pisarza – Petera Turriniego.

W rolę tytułowych postaci wcielili się Ewa Sobiech i Konrad Pawicki, aktorzy Teatru Współczesnego w Szczecinie.

Dramat „Józef i Maria” to opowieść o obcych sobie ludziach, o samotności we współczesnym świecie przepełnionym hałasem i konsumpcją; w świecie pozbawionym uczuć i ideałów.

Artyści doskonale wyrazili emocje targające bohaterami sztuki. Było sporo fragmentów do śmiechu, ale i do zadumy. Publiczność żywiołowo oklaskiwała aktorów.

W drugiej części spotkania nie zabrakło życzeń bożonarodzeniowych od Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej – oraz Moniki Dziedzic Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu, świątecznego nastroju oraz słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy za przybycie Pani Prezydent Miasta Annie Mieczkowskiej, Pani Ilonie Grędas-Wójtowicz Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych oraz wszystkim zaproszonym gościom.

Dziękujemy, że jesteście z nami, za Wasze zaangażowanie, pomoc i dobre słowo.