«

»

lut 12 2024

Kocia kawiarnia

Kocia kawiarnia12-14.02.2024, godz. 13:00-18:00, Biblioteka ul. Frankowskiego 3
Wstęp: 12+
Ograniczona liczba miejsc.

Miłośnicy Kociaków i Książek!
Zapraszamy do naszej społecznej kociej kawiarni „Kocielovcie”. Siedem niesamowitych Kotków czeka na Wasze serca i przytulne domy. To nie tylko futrzaki pełne energii i spragnione miękkich kolan, ale również prawdziwi czytelnicy – idealni towarzysze do spędzania czasu z ulubioną książką.

Jeśli marzysz o miłym towarzystwie podczas czytania i chcesz pomóc kotkom znaleźć swoje wymarzone domy, wpadnij do naszej kociej kawiarni w bibliotece. Tam czeka na Ciebie aromat świeżej kawy i ciasta, przytulne miejsce do czytania, posłuchania ciekawych prelekcji edukacyjnych oraz oczywiście urocze kotki, które z radością przywitają cię mruczeniem.

Pamiętajcie, adopcja to nie tylko zmiana życia kota, ale również możliwość odkrywania nowych przygód i dzielenia się miłością. Niech nasza kocia kawiarnia stanie się miejscem, gdzie zacznie się nowy rozdział w życiu tych wyjątkowych milusińskich.

Zapraszamy również na codzienne warsztaty dla każdego- kocie akcesoria, walentynkową sesję zdjęciową (12, 14.02.) i tarota miłosnego (13.02.).

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny.
Mile widziana karma dla kotów wolno żyjących lub datek na rzecz Schroniska dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu.

Regulamin kawiarenki