lip 12 2024

Wakacje w Bibliotece – drugi tydzień

Wakacje w Bibliotece 2 tydzieńKolorowe wakacje z biblioteką

Za nami drugi niesamowity tydzień pełen wrażeń, nauki i zabawy. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, a rodzicom za zaufanie. Już teraz zapraszamy na kolejne tygodnie pełne atrakcji w naszej Bibliotece.

Tymczasem zobaczcie jak świetnie spędziliśmy ostatnie dni.

Biblioteka Dziecięca i „modowy recykling”, zajęcia które dostarczyły mnóstwo radości i twórczych inspiracji.

Podczas zajęć dzieci miały okazję stworzyć niepowtarzalne stroje i dodatki z przyniesionych materiałów. Z pomocą prowadzącej Basi i wolontariuszy, dzieci uczyły się, jak z niczego stworzyć coś pięknego i praktycznego.

Po zakończeniu prac twórczych odbył się pokaz mody na którym dzieci dumnie prezentowały swoje kreacje. Szczególne podziękowanie kierujemy do pracowni Fotograficznej Fotoszpulka za wypożyczenie tła do sesji zdjęciowej z której każde dziecko otrzymało pamiątkowe zdjęcie.

Biblioteka Ogrody dalej podróżuje. Tym razem wylądowali w Japonii. Podczas wakacyjnego wypadu uczestnicy mieli okazję przenieść się w świat dalekowschodnich tradycji, języka oraz sztuki kulinarnej Kraju Kwitnącej Wiśni.

Sami widzicie, że zajęcia w naszych placówkach były pełne różnorodnych atrakcji, które nie tylko bawiły, ale również uczyły.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Szczególne podziękowania dla SOSW Okruszek za udostępnienie zielonego terenu przy szkole.