lip 19 2024

Wakacje w Bibliotece – trzeci tydzień

Wakacje rozpoczęły się na dobre, a my nie zwalniamy tempa. W naszych placówkach mamy grupy wspaniałych dzieci, które od pierwszych chwil stworzyły fantastyczne drużyny.

Zobaczcie sami jak minął nam kolejny tydzień!

Biblioteka Dziecięca i zajęcia z miejskiej sztuki. Spotkania okazały się strzałem w dziesiątkę, łącząc edukację z zabawą i twórczą ekspresją. Warsztaty, spacery po mieście, murale oraz poznawanie niezwykłych historii książkowych, a wszystko zaprawione dawką świetnej zabawy, to po prostu musiało się udać.

A co po sąsiedzku w Bibliotece na Ogrodach? Szaleństwo. Turnee po świecie nabiera rozpędu, a my hello powiedzieliśmy Ameryce Północnej. No co tu wiele pisać, działo się, jak w amerykańskim śnie.

Wciągająca i barwna historia, obyczaje, do tego pyszne jedzenie i przede wszystkim klimat tego wielokulturowego kontynentu.

No i jak tu się nudzić, kiedy tyle można zyskać przychodząc do Biblioteki.

Dziękujemy jak zawsze za to, że byliście z nami.