lip 26 2024

Wakacje w Bibliotece – czwarty tydzień

Wakacje tydzień 4Kolorowe wakacje w Bibliotece dobiegły końca.

Za nami niesamowite chwile pełne zabawy i śmiechu, a wiadomo, czas w dobrym towarzystwie zawsze szybko płynie.

Dzięki dzieciaki za bycie z nami i wspaniałe wakacyjne przygody. Do zobaczenia w Bibliotece

A jak minął ostatni tydzień?

Biblioteka Dziecięca i skarby. A dokładnie eko skarby, które wiadomo, są najlepsze. Podczas zajęć, za sprawą małych rączek, powstały piękne lalki motanki oraz obrazki – witraże z naturalnych kwiatów. Te piękne przedmioty będą bardzo długo cieszyć małych artystów.

P.s. Podziękowania dla Atelier Mody pracownia krawiecka na ul. Dubois za skrawki materiałów przekazane na zajęcia.

Biblioteka Ogrody zakończyła wakacyjne spotkania w sportowo – tanecznym stylu. To za sprawą wizyty w gorącej Brazylii, w której króluje samba i piłka nożna. Szaleństwo w czystej postaci, które udzieliło się wszystkim, łącznie z naszą kadrą.

Co będziemy pisać, musicie to zobaczyć.