wrz 16 2024

Szkolenia dla bibliotekarzy

Nowe technologie - szkoleniaZapraszamy Bibliotekarzy z powiatu kołobrzeskiego na bezpłatne szkolenia w ramach realizacji projektu Poszerzamy horyzonty dla Was i dla Nas. Przygotowaliśmy cykl szkoleń, który poszerzy Waszą wiedzę z zakresu nowych technologii w bibliotece. Tematy obejmą newsletter w bibliotece oraz krótkie formy video w promocji biblioteki.

Szkolenie poprowadzi trener z Good Books, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny oraz praktyczne podejście do omawianych tematów. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat ukończenia szkolenia, który będzie świadectwem zdobytej wiedzy i umiejętności.

Nabyte nowe umiejętności i wiedza, a także bezcenna wymiana doświadczeń z innymi bibliotekarzami, otworzą przed Wami nowe możliwości działania na rzecz Waszych lokalnych społeczności.

We wrześniu zaplanowaliśmy następujące tematy szkoleń w zakresie Nowe technologie w bibliotece:

1. Newsletter w bibliotece, prowadzenie: Łukasz Braun
    Termin: 18.09.2024, godz. 9:00-15:00
  2. Krótkie formy video w promocji biblioteki, prowadzenie: Łukasz Braun
    Termin: 19.09.2024, godz. 9:00-15:00

Miejsce: Biblioteka, ul. Frankowskiego 3

Istnieje możliwość wyboru dowolnego szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje: izabela.korpa.jarosz@biblioteka.kolobrzeg.pl , tel. 667-919-978.

Zgłoszenia do: 11.09.2024

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.