paź 17 2024

Warsztaty rodzinne

Rodzinne warsztaty animacji poklatkowejRodzinne warsztaty animacji poklatkowej.

15.10.2024, godz. 17:00, Biblioteka Ogrody ul. Żółkiewskiego 6

22.10.2024, godz. 17:00, Biblioteka ul. Frankowskiego 3

Warsztaty są idealne dla całej rodziny – dzieci, rodziców i opiekunów. Wspólnie odkryjemy magiczny świat animacji poklatkowej, w którym każda scena, przedmiot i postać może ożyć na ekranie.

Podczas warsztatów nauczymy się podstaw animacji poklatkowej – techniki, w której za pomocą wielu zdjęć tworzy się ruchome obrazy. Każdy uczestnik będzie miał okazję wymyślić własną historię i stworzyć scenariusz oraz samodzielnie zrealizować animację, klatka po klatce.

Animacja poklatkowa rozwija kreatywność, wyobraźnię i umiejętność pracy zespołowej. To doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną w twórczej atmosferze. Każdy uczestnik wróci do domu z gotowym filmem animowanym, a wspomnienia z tego wyjątkowego dnia na długo pozostaną w pamięci.

Wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy tel. 94 35-176-58

Wszystkie materiały zapewniamy na miejscu.

Warsztaty realizowane w ramach zadania „Biblioteka naturalnie”, które stanowi część projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji

Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

NPRCz 2.0

Narodowe Centrum Kultury