«

»

paź 22 2025

History live

History live - spotkanieWe wtorek 21 października odbyło się ostatnie spotkanie w ramach cyklu History Live.

Rozmawialiśmy o tym, jak opowiadać o przeszłości tak, by naprawdę wciągała — nie tylko datami, ale emocjami, ludźmi i ich historiami.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i dali się „zarazić historią”.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Bibliotece.

Spotkania realizowane w ramach zadania Biblioteka naturalnie, które stanowi część projektu Blisko – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Newsletter Biblioteki

Nie przegap okazji, aby wzbogacić swoje literackie doświadczenia. Zapisz się już dziś i dołącz do naszej społeczności miłośników książek. Wspólnie odkryjemy magiczny świat literatury.