Audiobooki

Tytuł: Duchowe życie zwierząt
Autor: Peter Wohlleben
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, 2017
Czyta: Stanisław Biczysko
Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi? Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań i własnych obserwacji, udowadnia, że zwierzęta i ludzie w sferze uczuć i doznań są do siebie podobni. Odkrywa przed nami niesamowite historie zwierząt, w których możemy zaobserwować ich mądrość, współczucie, troskę czy przyjaźń. (…)
Źródło: http://bibliotekaakustyczna.pl/duchowe-zycie-zwierzat-cd,3,1987,3598
Audiobook dostępny w Bibliotece Młodzieżowej (ul. Brzozowa 9a).

Tytuł: Ojciec Chrzestny
Autor: Mario Puzo
Czyta: autorka
Wydawnictwo: Audioteka Poland, 2014
Klasyka powieści mafijnej, “Ojciec Chrzestny” Mario Puzo, w superprodukcji Audioteki z Januszem Gajosem w roli Don Corleone. Audiobook pełen jest niezapomnianych interpretacji w wykonaniu między innymi: Tomasza Kota, Krzysztofa Banaszyka, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Łukasza Simlata czy Kamilli Baar. Za muzykę, która przeniesie Was do słonecznej, pełnej kontrastów Sycylii, odpowiedzialny jest Adam Walicki. (…)
Producentem słuchowiska jest Audioteka wraz z Wydawnictwem Albatros Andrzej Kuryłowicz. (…)
Jeśli Don Corleone ma dla Ciebie twarz Marlona Brando, wysłuchaj superprodukcji “Ojciec Chrzestny” i przekonaj się, że głos Vito należy do Janusza Gajosa.
Źródło: http://audioteka.com/pl/audiobook/ojciec-chrzestny-super
Audiobook dostępny w Bibliotece Młodzieżowej (ul. Brzozowa 9a).