mar 02 2017

Książka miesiąca IBUK Libra

Ibuk książka miesiąca okładkaMarzec to miesiąc kobiet, dlatego w kolejnej odsłonie akcji „Prezent od IBUK Libra”, proponujemy książkę Angeliki Gumkowskiej – Damskie laboratorium. Przepisy na domowe kosmetyki.

Publikacja zawiera 50 receptur na naturalne kosmetyki, które można wykonać samodzielnie we własnym domu – prawdziwe kremy, balsamy, sera, mydła i perfumy! To spora dawka wiedzy o tym, jak bezpiecznie uniknąć niepotrzebnych konserwantów czy dodatków jedynie wypełniających pudełko. To receptury, które można modyfikować tak, by dopasować gotowe produkty idealnie do potrzeb i skóry. W książce Czytelniczki znajdą sporą dawkę porad i wskazówek jak stworzyć w domu małe laboratorium, a nawet wyprodukować własną linie kosmetyków.

Zachęcamy do lektury!

Przypominamy, aby otrzymać kod PIN umożliwiający dostęp do książek elektronicznych w domu (lub bibliotece) należy:

1. napisać e-maila na adres (ibukkg@biblioteka.kolobrzeg.pl) podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  2. lub odebrać go osobiście w Czytelni, ul. J. Frankowskiego 3 (I piętro) w godzinach pracy Biblioteki.