sty 08 2021

Ferie z biblioteką

Ferie 2021 plakatZapraszamy dzieci do aktywnego udziału w feriach online, w terminie 8-15 stycznia 2021.
Domowe ferie z biblioteką, to cykl zajęć online przewidzianych dla dzieci wieku 3-12 lat. Codziennie na naszych milusińskich czekać będzie zupełnie inna atrakcja. W Bibliotece dziecięcej przy ulicy Brzozowej 9A do odebrania będą pakiety kreatywne z materiałami do samodzielnego wykonania prac plastycznych.

Wszystkie nagrania oraz materiały instruktażowe opublikowane będą na stronie internetowej Biblioteki oraz Facebooku.
Warto być z nami przez całe ferie! Dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody książkowe.
Na pierwsze spotkanie zapraszamy jutro (8.01. piątek) o g.12.00.

W programie:

• escape room
  • Horror story
  • zwierzęce pasiaki
  • szpiego-gry
  • szalone eksperymenty
  • portrety a’la Picasso
  • morze opowieści

Więcej informacji o warsztatach na stronie www.biblioteka.kolobrzeg.pl oraz stronie Facebook https://www.facebook.com/biblioteka.kolobrzeg