październik 09 2021

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie z Joanną JaxNa pełne emocji spotkanie autorskie z Joanną Jax serdecznie zapraszamy już w tę sobotę (09.10.2021) na godzinę 17:00 do Biblioteki przy ul. Frankowskiego 3. To prawdziwa gratka dla miłośników literatury, a także niesamowita, niepowtarzalna dawka lekcji historii.

Bezpłatne bilety na spotkanie autorskie z Joanną Jax można odbierać w Czytelni Prasy przy ul. Frankowskiego 3 w godzinach otwarcia Biblioteki.

Joanna Jax, to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek. Jej książki podbijają rynek z zwrotną prędkością. W roku 2014 zadebiutowała „Dziedzictwem von Becków”, które oczarowało nawet najbardziej wymagających czytelników, jak i recenzentów. Naszych Książkowych Moli przekonała do siebie przede wszystkim sześciotomowym cyklem „Zemsta i przebaczenie”, który nieprzerwanie znajduje się na liście najchętniej wypożyczanych książek.