paź 11 2021

Dzieciaki karmią kociaki – zbiórka karmy

Zbiórka karmyMiejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu, w miesiącu Dobroci Dla Zwierząt, przyłącza się do akcji „Dzieciaki karmią kociaki”, zorganizowanej przez grupę Wolontariusze dla bezdomnych zwierząt – Kołobrzeg. Zbiórka karmy, szczególnie dla bezdomnych kotów, sygnowana jest przez przedstawicielki kołobrzeskich wolontariuszy: Barbarę Patruś i Monikę Wandę Władzińską. Zebrany w ramach zbiórki pokarm będzie na bieżąco przekazywany w ręce karmicieli społecznych.
Od 13 października (środa) przynajmniej do końca zimy w Bibliotece Dziecięcej przy ulicy Brzozowej 9a będzie prowadzona zbiórka dla bezdomniaków.
Wierzymy, że nie pozostaną Państwo obojętni na ich los i wesprzecie tych, którzy chcą zapewnić tym zwierzętom godny byt. Jeśli pochylimy się nad bezdomniakami, zobaczymy w ich oczach tylko strach i głód. Nie skazujmy ich na taki los.
Sterylizujmy i pomagajmy!
W podziękowaniu, każdy z podarowujących zostanie odznaczony naklejką z logo Biblioteki