paź 13 2021

Październikowe wakacje od kar w bibliotece

Jesienne wakacje bez karWypożyczyłeś książki z biblioteki i zapomniałeś je oddać? Tylko w październiku zrobisz to bez kary.

Zapraszamy do skorzystania z akcji, ważnej dla wszystkich zapominalskich.
Wystarczy zaległe książki przynieść do biblioteki a unikniemy przykrych konsekwencji za przekroczenie terminu. Jest to wyjątkowy czas. Z powodu sytuacji epidemicznej mogły powstać dłuższe zaległości, a na wiele tytułów czytelnicy czekają z utęsknieniem.
Zapraszamy. Warto wykorzystać tę szansę! Biblioteczna amnestia dla wszystkich obowiązywać będzie do końca października.
Ostatecznymi dniami bez naliczania opłat za przetrzymanie będzie 30 i 31.10.2021r.(sobota i niedziela). W tych dniach, wszystkie zaległe zwroty przyjmowane będą w Bibliotece przy ul. J. Frankowskiego 3, w godz. 11-16.00. Przyjdź, czekamy.
Zaległości można przesłać również przesyłką pocztową na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. J. Frankowskiego 3; 78-100 Kołobrzeg.