paź 11 2021

Spotkanie dzieci z Izabellą Klebańską

Spotkanie dzieci z Izabellą KlebańskąJak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada? Pięknie, dźwięcznie i z humorem. Była sobie raz dżdżownica, pośród dżdżownic unikalna. Cała była kolorowa, a w dodatku – muzykalna! Lubisz muzykę? Ja uwielbiam. Chcesz, to o niej ci opowiem…. Na takie niecodzienne, literacko-muzyczne spotkanie zabrała dzieci 11 października, wraz z Biblioteką, Izabella Klebańska. Autorka zabawnych książek dla najmłodszych, otworzyła uczniom drzwi do świata muzyki, i wierszem, wyjaśniała znaczenie wielu terminów muzycznych. Obok akolady, klucza wiolinowego, nut i różnych instrumentów, pojawiły się muzyczne opowieści, piękne melodie wielkich kompozytorów, dawne tańce, a nawet humorystyczna kocia muzyka.

Spotkanie zorganizowane w ramach programu Biblioteka bezpieczna i przyjazna dziecku, dofinansowała Gmina Miasto Kołobrzeg ze środków MPPiRPA.