sty 15 2022

Spotkanie

Z Wandą nie tylko wśród zwierzątSerdecznie zapraszamy na drugi odcinek nowego cyklu spotkań, zatytułowanych „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”, które prowadzone będą przez Panią Monikę Wandę Władzińską – kołobrzeską aktywistkę, działającą na rzecz praw przyrody i zwierząt. Cykl ma na celu aktywizację społeczną mieszkańców oraz szeroko pojętą edukację ekologiczno-przyrodniczą.
Wydarzenie odbędzie się 15 stycznia 2022 r. (sobota) o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu przy ul. Frankowskiego 3.
Tematem styczniowego spotkania będzie piękno przyrody oraz poszukiwanie harmonii człowieka z naturą w kontekście relacji miasto-przyroda.
Gośćmi programu będą: Milan Maziarz, 12-letni kołobrzeski fotograf, który opowie o swojej pasji fotografowania ptaków i zaprezentuje swoje prace oraz Monika Buśko-Kuś, architekt wnętrz i projektantka zieleni, która opowie o swojej pracy w charakterze Ogrodnika Miejskiego Kołobrzeg oraz przedstawi autorskie projekty terenów zielonych.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Wstęp wolny! W ramach wejściówek mile widziana karma dla kotów wolno żyjących.