«

»

kwi 20 2022

Spotkanie autorskie z Michałem Nogasiem

Spotkanie autorskie Michał NogaśZapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z niesamowitym, pełnym pasji dziennikarzem prasowym i radiowym – Michałem Nogasiem!
Wydarzenie, które odbędzie się 28.04.2022 (czwartek) o godz. 17:00 w Bibliotece przy ul. Frankowskiego 3, oscylować będzie wokół najnowszej książki „Z niejednej półki. Rozmowy”. Jest to książka dla każdego, prawdziwy balsam na duszę.

Bezpłatne wejściówki dostępne w Czytelni Prasy przy ul. Frankowskiego 3 od 11.04.22. w godzinach otwarcia biblioteki. Ilość miejsc ograniczona.

Program dofinansowany został przez Gminę Miasto Kołobrzeg w ramach środków MPPiRPA.

Michał Nogaś (ur. 1978) – dziennikarz prasowy radiowy, autor rozmów z pisarzami z całego świata oraz książki „Z niejednej półki. Wywiady”. W latach 2000-2016 związany z Programem 3 Polskiego Radia, następnie z „Gazetą Wyborczą” oraz „Książkami. Magazynem do Czytania”. Przygotowuje podcasty, współpracuje także z Radiem Nowy Świat. W 2015 roku otrzymał Doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie upowszechniania kultury, w 2022 – Nagrodę Literacką Miasta Radomia, przyznano mu także PiK-owy Laur (2012) za zasługi dla promowania książek i czytelnictwa oraz Ikara za popularyzację czytelnictwa (2018) od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek. Zasiada w jury Literackiej Nagrody Europy Środkowej „Angelus”.