cze 09 2022

DKK dla dzieci

DKK dla dzieciNa pierwszym spotkaniu DKK dla dzieci były omawiane „Pszczoły” W. Grajkowskiego, do których ilustracje wykonał P. Socha, wydanej przez wydawnictwo Dwie Siostry. Na spotkaniu dzieci miały okazję spróbować miód i pyłek kwiatowy. Dowiedziały się jak można zbudować hotelik do owadów, nie zabrakło zabaw, kolorowanek i gier planszowych.

Na następne spotkanie zapraszamy 29.09.2022 o godz. 17.00 do Biblioteki Dziecięcej przy ul. Brzozowej 9 a. Omawiana będzie książka Michała Rusinka „ Wierszyki domowe”.

Po egzemplarze do przeczytania przed dyskusją zapraszamy do Biblioteki Dziecięcej przy ul. Brzozowej 9 a.

Kontakt telefoniczny: 94 35 472 03
e-mail: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl
Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki oraz Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0.