paź 26 2022

Spotkanie DKK dla dzieci

W książce „Drużyna Pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” Grzegorz Kasdepke w zabawnych opowiadaniach przedstawia przykłady, które pomogą małemu Czytelnikowi zwrócić uwagę na to co ważne w życiu, kiedy mogą wykazać się odwagą, wytrwałością, uczciwością. Podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, które odbyło się 26 października, była ciekawa rozmowa o wartościach, w którą włączyli się rodzice.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 17 listopada do Biblioteki Dziecięcej ul. Brzozowa 9a. Rozmawiać będziemy i książce „W deszczu, czyli co się dzieje, kiedy pada” autorstwa Moniki Utnik-Strugała i Małgorzaty Piątkowskiej.

Dostępne egzemplarze można wypożyczyć w Bibliotece Dziecięcej.

Program DKK prowadzony jest we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0