gru 14 2022

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKK dla dorosłychCzytelnicy z Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, w środowy wieczór 14 grudnia 2022, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu z zachwytem wypowiadali się o powieści “Ballada o lutniku” bułgarskiego autora, Wiktora Paskowa. Piękna opowieść o sile marzeń małego chłopca z Sofii czasów stalinowskich oczarowała grono miłośników książek.

Na następne spotkanie DKK dla dorosłych połączone z wymianą wrażeń po przeczytaniu dowolnej książki o szczęściu w Polsce ( Jakoś to będzie) i krajach skandynawskich – duńskim hygge, fińskiej fice i sisu szwedzkim lagom i norweskim kos- zapraszamy 18 stycznia o godzinie 17,00 do Biblioteki przy ul. J. Frankowskiego 3.

Egzemplarze w miarę dostępności znajdują się w Wypożyczalni Ogólnej przy ul. J. Frankowskiego 3

Kontakt telefoniczny: 943522870 wew. 2
Kontakt mailowy: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0