sty 12 2023

Lekcja biblioteczna

Lekcja bibliotecznaKsiążki mogą mieć różne kształty, rozmiary, być dźwiękowe, czy też trójwymiarowe. W przeszłości słuchano bajek na kasetach, czy też na płytach winylowych. Obecnie można słuchać , czytać książki na czytnikach, czy też tabletach. Uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu odwiedzający po raz pierwszy Bibliotekę Dziecięcą mieli okazję zobaczyć najmniejszą książkę znajdującą się w Bibliotece, obejrzeć książkę napisaną alfabetem Braille’a i wiele innych ciekawych książek. Wysłuchali również historii o pewnej rodzinie, do której wysyłano każdego dnia po jednym pingwinku i tak os początku stycznia do końca grudnia. Tą i wiele innych ciekawych książek znajdziecie w Bibliotece Dziecięcej.

Prowadząca: Agata Kijanka.