sty 18 2023

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKK dla dorosłychW środę 18 stycznia 2023, na przekór poniedziałkowemu Blue Monday, Czytelnicy z Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych działającemu przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu z przyjemnością oddawali się rozmowie o hygge, przytulności, dobrostanie, poczuciu szczęścia w Polsce i krajach skandynawskich.

Na następne spotkanie DKK dla dorosłych połączone z wymianą wrażeń po przeczytaniu książki Yana Lianke “Dzień, w którym umarło słońce” zapraszamy 22 lutego 2023 o godzinie 17,00 do Biblioteki przy ul. Brzozowej 9a.

Egzemplarze w miarę dostępności znajdują się w Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a.
Kontakt telefoniczny: 943523004

Kontakt mailowy: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0