sty 20 2023

Spotkanie muzyczne

Spotkanie muzyczneMiejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu zaprasza na popołudnie z dobrą muzyką w wykonaniu Bolka Służewskiego w ramach cyklu „Dźwięki i słowa”. Spotkanie muzyczne poświęcone będzie między innymi promocji płyty „Żyj bez Korekty” nagranej z udziałem dzieci niepełnosprawnych.

Wydarzenie odbędzie się 31.01.2023 (wtorek) o godzinie 17:00 w Bibliotece przy ul. J. Frankowskiego 3.

Darmowe wejściówki do odbioru w czytelni prasy od 23.01.2023 r.

Bolko Służewski – do Kołobrzegu przyjechał z Wrocławia. Z wykształcenia arteterapeuta i pedagog zajmujący się terapią dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera, i zaburzeniami okołoautystycznymi. Kompozytor, autor tekstów i laureat wielu nagród Instytutu Adama Mickiewicza, promującego Kulturę Polską na świecie. Autor programów radiowych o profilu marynistycznym i szantowym. Instruktor teatralny, a także nauczyciel gry na ukulele i harmonijce ustnej dla dzieci.