«

»

sty 21 2023

Z Wandą nie tylko wśród zwierząt

Aleksandra Szornak – Z Wandą nie tylko wśród zwierzątMiejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu serdecznie zaprasza na czternaste spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”.

Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia 2023 r. (sobota) o godz. 16:00 w budynku Biblioteki przy ul. Jana Frankowskiego 3.

Gościem spotkania, po raz drugi, będzie Aleksandra Szornak – kynopsycholog, trener psów, instruktor noseworku, dogoterapeuta, współprowadząca szkołę Przyjazny Pies.

Tym razem Pani Ola opowie nam o psich sportach, które są świetnym sposobem na spędzenie czasu z czworonożnym przyjacielem. Niektóre z nich sprawdzają się jako forma aktywności w domu, a także jako urozmaicenie codziennych spacerów, inne są bardziej wymagające i ekstremalne. Będzie mowa o psim fitnessie, potrzebie eksploracji, noseworku, tropieniu sportowym i użytkowym oraz pracy wodnej.

Jakie są rodzaje psich sportów? Kto może je uprawiać? Jak się do nich przygotować? Jakie rasy są predysponowane do ich uprawiania? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas styczniowej rozmowy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Wstęp wolny!

„Z Wandą nie tylko wśród zwierząt” jest autorskim programem Moniki Wandy Władzińskiej – kołobrzeskiej aktywistki, działającej w obszarze przyrody i zwierząt, współprowadzonym z Sylwią Kiljan-Rudowicz, redaktor Telewizji Kablowej Kołobrzeg. Jednocześnie jest to nowy cykl spotkań Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu i nowy program Telewizji Kablowej Kołobrzeg. Wanda zaprasza do udziału w spotkaniach z ludźmi pełnymi pasji i doświadczenia, wcielającymi w życie swoje marzenia i wizje, którzy swoimi realizacjami mogą zarażać innych. Cykl ma na celu aktywizację społeczną mieszkańców oraz szeroko pojętą edukację ekologiczno-przyrodniczą.