«

»

lut 20 2023

Podsumowane pierwszego tygodnia ferii 2023

Ferie relacjaPierwszy tydzień ferii upłynął bardzo szybko pośród śmiechu i zabawy. Dzieci stworzyły przepiękne prace plastyczne wykazując się przy tym kreatywnością. Nie zabrakło podróży do krainy pingwinów, czy też najpiękniejszych miejsc na świecie.

14 lutego, czyli w Walentynki dzieci wróżyły z serduszek, rozwiązywały zagadki bajkowe, odbyła się sesja zdjęciowa w fotobudce, mającej kształt dużego serca, na końcu zostały wykonane upominki w kształcie serduszka. Bardzo dużo emocji dostarczyło otwieranie tajemniczej paczki, w której zostały przysłane gry planszowe przez wydawnictwo Czacha Games.

Uczestnicy zapoznali się z dawnymi bajkami na przykład o przygodach Krecika, Koziołka Matołka , czy Rumcajsa. Wykonały również bajkowe breloczki.

W dniu kota, czyli 17.02 odbyła się pogadanka o kotach, zarówno tych domowych jak i wolno żyjących. Zostały wykonane koty metodą pop-book. Wszystkim zajęciom towarzyszyła książka, dzieci wysłuchały historii , na przykład o pingwinach, kocie Oskarze, który chciał latać, czy też o przyjaźni. Pierwszy tydzień ferii zakończył się Balem u królowej Zimy.