«

»

lut 22 2023

Spotkanie DKK dla dorosłych

Spotkanie DKK dla dorosłychW środę 22 lutego w „Brzozowym Zakątku” odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Rozmawialiśmy o dziele chińskiego pisarza Yana Lianke „Dzień, w którym umarło słońce”.

Dyskusja była żywa, wielowątkowa – a kierunki w których się rozwinęła niemożliwe by były wcześniej do przewidzenia. Cytując jedną z Pań biorących udział w spotkaniu: „po tej lekturze jajecznica na oleju już nigdy nie będzie smakowała tak samo…”.

Aby się przekonać, co to zdanie tak naprawdę oznacza – wypatrujcie wśród nowości książek Yana Lianke – już niedługo wszystkie one będą dla Was dostępne w Wypożyczalni Beletrystyki.

Następne spotkanie odbędzie się 15 marca o godz. 17.00 w „Brzozowym zakątku”, a tym razem rozmawiać będziemy o książce Włodzimierza Kruszony „Cudzym życiem nie pożyjesz”. Egzemplarze do wypożyczania znajdują się (w miarę dostępności) w Wypożyczalni Beletrystyki przy ul. Brzozowej 9a.

Kontakt telefoniczny: 943523004

Kontakt mailowy: dkk@biblioteka.kolobrzeg.pl

Program Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0

%d bloggers like this: