«

»

mar 25 2023

Z Wandą nie tylko wśród zwierząt

Marzena Białowolska – Z Wandą nie tylko wśród zwierzątFundacja Dzikich Zwierząt Marzena Białowolska

„Świat zwierząt i niesienie Im pomocy, to pasja od dziecka.”
Marzena Białowolska-Barnyk

Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu serdecznie zaprasza na szesnaste spotkanie w ramach cyklu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”. Prowadzenie: Monika Wanda Władzińska i Sylwia Kiljan-Rudowicz.

Gościem programu będzie Marzena Białowolska-Barnyk, prezes „Fundacji Dzikich Zwierząt Marzena Białowolska”. Fundacja powstała w lutym 2020 roku w Szczecinie z inicjatywy osób, dla których dobro zwierząt stawiane jest na pierwszym miejscu. Pani Marzena posiada wieloletnie doświadczenie w aktywnej pomocy potrzebującym zwierzętom. Od 2013 do 2020 roku zajmowała się czynną rehabilitacją dzikich zwierząt, będąc równocześnie współzałożycielem i prezesem Fundacji Na Rzecz Zwierząt „Dzika Ostoja”. Przez ten okres odchowała i przywróciła naturze setki osesków oraz piskląt dzikich zwierząt.
Jej marzeniem, które wciąż realizuje, jest rehabilitacja dzikich zwierząt i przywrócenie ich do naturalnego środowiska.

Marcowe spotkanie będzie miało charakter psychologiczno-przyrodniczy, podczas którego Pani Marzena przybliży nam niesamowitą zależność między światem ludzi i zwierząt.

Monika Wanda Władzińska reprezentuje STOWARZYSZENIE (NIE) NASZE KOTY, które aktywnie wspomaga karmicieli kotów wolno żyjących w naszej gminie. Dlatego też puszeczka karmy dla zmarzniętych dachowców mile widziana.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Wstęp wolny!